Лікування вагітних - Стоматологическая клиника Geneva

Лікування вагітних

Вагітність – це особливий період в житті кожної жінки, який наповнений особливими відчуттями, позитивними емоціями. Гормональна перебудова організму вагітної нерідко призводить до гінгівіту (запалення ясен). Для того щоб полегшити стан і не дати розвинутися ускладненням, а, можливо, і домогтися повного одужання, потрібно ретельно дотримуватися правил …Вагітність – це особливий період в житті кожної жінки, який наповнений особливими відчуттями, позитивними емоціями.

Гормональна перебудова організму вагітної нерідко призводить до гінгівіту (запалення ясен). Для того щоб полегшити стан і не дати розвинутися ускладненням, а, можливо, і домогтися повного одужання, потрібно ретельно дотримуватися правил гігієни. Якщо не приділити належної уваги лікуванню гінгівіту, то в результаті можуть розвинутися більш серйозні захворювання, такі як пародонтоз, пародонтит, а також можна втратити зуби. Брак кальцію, підвищена активність мікробів, внаслідок зниження імунітету, зміна складу слини сприяють утворенню карієсу. Карієс особливо небезпечний в першому і третьому триместрах, так як саме в ці періоди дуже високий ризик ускладнень, а перелік медикаментозних засобів, дозволених для використання в цей період вагітності, обмежений.

З період вагітності, організм жінки зазнає гормональні зміни, порушується нормальний обмін речовин, організм відчуває нестачу кальцію. Внаслідок цього у багатьох з’являються проблеми з зубами. Тому вже на початковій стадії вагітності необхідно звернутися до стоматолога. Лікар оцінить стан ваших зубів і дасть рекомендації по правильному догляду за ними.

У нашій кліниці проводяться:

  • консультація та лікування вагітних жінок;
  • лікування карієсу;
  • навчання правилам гігієни порожнини рота з індивідуальним підбором гігієнічних засобів (електрична щітка, іригатор, зубна нитка, паста, бальзам, ополіскувач);
  • професійна чистка зубів;
  • насичення емалі зубів фтором і кальцієм, із застосуванням спеціальних лікувальних паст, гелів і аплікацій;
  • озонотерапія.

АНЕСТЕЗІЯ ПРИ ВАГІТНОСТІ. ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

Більшість з нас упевнені, що знеболення при вагітності і лікування зубів протипоказане. Саме тому багато вагітних і годують грудьми жінки навідріз відмовляються відвідувати стоматолога. В кінцевому підсумку така поведінка призводить до того, що зуб доводиться видаляти.

Насправді ж в сучасній стоматології все набагато оптимістичніше. Звичайно, є процедури, які в період вагітності і лактації виконувати ніяк не можна. До них, наприклад, відноситься відбілювання зубів, але ніяк не лікування.

Анестезія при вагітності і лікування зубів цілком можлива. В нашій добре оснащеній кліниці останнього покоління лікарі мають цілий набором засобів для безболісного лікування. Причому таке лікування зубів під час вагітності не має негативних наслідків ні для мами, ні для малюка. Такі препарати практично не проникають в організм плода через плаценту і не містять в своєму складі судинозвужувальних засобів. Іншими словами, таке знеболювання повністю безпечно для жінки і її дитини.

Седация – це «сноподібний» стан умиротворення і спокою, який викликається за допомогою відносно невеликої дози ліків, що використовуються зазвичай для проведення загальної анестезії.

Седация дозволяє пацієнтові фізично і емоційно розслабитися під час проведення будь-якого медичного дослідження або процедури, які можуть бути неприємні або хворобливі.

Сон під седацією не надто глибокий, тому функція дихання пацієнта, на відміну від загальної анестезії, як правило, не порушується. Технічно седація може бути проведена як в умовах операційної, так і в стоматологічному кабінеті.

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber