Краща стоматологія в Одесі - Стоматологическая клиника Geneva

Краща стоматологія в Одесі

Медицина ніколи не стоїть на місці, а тим більше така галузь, як стоматологія. Вона сягає корінням ще в найдавніші часи. Страх перед лікарями стоматологами та радикальні методи лікування вже давно позаду. Якщо вам важко у виборі клініки, пропонуємо розглянути клініку регенеративної стоматології в Одесі. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, сучасна апаратура, приємна атмосфера-все це ви знайдете в клініці Geneva. Високотехнологічне обладнання світових брендів допоможе ретельно провести діагностику і аналіз зубощелепної системи, після чого фахівці європейського рівня нададуть вам безболісне і грамотне лікування.

А ЩО Ж ТАКЕ високотехнологічне обладнання та ЯКА ПОВИННА БУТИ КРАЩА СУЧАСНА СТОМАТОЛОГІЯ В ОДЕСІ?

У стоматології також існують свої підрозділи, і захворювання які проявляються в порожнині рота, вимагають свого індивідуального підходу до лікування. Для лікування запальних процесів слизових тканин існує рішення, яке дозволяє провести всі первинні втручання в одне відвідування і завдяки якому можна досягти хороших прогнозованих результатів. Лікування проводиться апаратом «Вектор», яке видаляє зубний наліт і мікроорганізми в важкодоступних місцях, а прискорене загоєння відбувається за рахунок протизапальної та антисептичної суспензії

Величезним кроком вперед в сучасній стоматології в Одесі є мікроскоп. Він дозволяє виявити важкодоступні, викривлені кореневі канали, їх тріщини і щілини, видалити сторонні частинки з кореневих каналів, а також допомагає визначити щільність і тип пломби.

У сучасній хірургічній стоматології існує п’єзохірургічний апарат, за допомогою якого проводяться операції будь-якої складності, а для того, щоб загоєння тканин і їх регенерація проходила швидко ми застосовуємо ENDORET (PRGF) – аутогенний біологічний матеріал самого пацієнта.

Електронна конділографія дозволяє отримати точні координати суглоба у всіх його площинах і завдяки якому фахівці можуть провести точний його аналіз, виявити приховані захворювання, патологічні процеси і надалі прогнозувати його лікування і подальше протезування зубів.

Приходьте в клініку регенеративної стоматології Geneva і переконайтеся в тому, що стоматологія може бути безболісною і безпечною.

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber