Обращение директора, информация о клинике - Стоматологическая клиника Geneva

Про клініку

Ми постійно вдосконалюємось для досягнення найвищих результатів в області стоматології

Директор клініки Женева

Вербецький Микола Лукич
baner

Напишіть листа директору клініки «Geneva»

«Відповім на ваші питання, вислухаю побажання по роботі стоматології і допоможу у вирішенні вашої ситуації».

message
Завжди відкритий для спілкування

Отримайте швидку відповідь на питання за допомогою онлайн форми

message
Номер телефону на ресепшені

Ви можете особисто зв`язатися з директором, взявши контакт на ресепшені

Звернення директора

«Відповім на ваші питання, вислухаю ваші Побажання ПО РОБОТІ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ДОПОМОжу У ВИРІШЕННІ СИТУАЦІЇ яка виникла».

Створюючи Стоматологічний центр в Одесі ми думали про наших майбутніх пацієнтів. Про людей з особливими вимогами до якості та комфорту, що цінують своє здоров’я, час і індивідуальність. Для Вас зараз працює сучасна стоматологічна клініка в Одесі, оснащенна за останнім словом техніки. Ми використовуємо у роботі тільки перевірені методи лікування, і пропонуємо своїм пацієнтам дійсно якісне обслуговування, яке може задовольнити найвибагливіші потреби.

Фахівці клініки регулярно відвідують європейські і світові майстер-класи та семінари для підвищення рівня своєї кваліфікації. Сучасний підхід до лікування стоматологічних проблем у зв’язку з найкращим обладнанням і матеріалами дозволяють нам гарантувати максимальний результат лікування наших пацієнтів.

Наша клініка будується на трьох принципах:

  1. Безпека.
  2. Безболісність.
  3. Ефективність.

БЕЗПЕКА ПАЦІЄНТІВ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ КЛІНИКИ GENEVA В ОДЕСІ

Сьогодні попри велику кількість приватних стоматологічних лікувальних установ, безпека – дуже актуальна проблема. Не секрет, що зростає рівень захворювань на гепатити, СНІД, туберкульоз, венеричні хвороби. Статистика показує, що найбільш пацієнти заражаються ними у стоматолога. Звичайно, практично всі фахівці використовують карпульні шприці для ін’єкцій з одноразовими витратними матеріалами. Однак, сам шприц не одноразовий. Після кожного пацієнта шприц повинен оброблятися в спеціальних умовах близько години. Так скільки ж шприців повинно бути в запасі у стоматолога? У всякому разі, не один або два, як часто буває. Невдало пролікований зуб або невдало поставлену коронку можна видалити і замінити на імплантат. А чим замінити печінку, уражену гепатитом, або імунну систему при ВІЛ-інфекції? Ось чому питання безпеки пацієнтів сьогодні виходять на перше місце. Саме тому в нашій кліниці Geneva інфекційний контроль є пріоритетним напрямком. Стерилізаційна кімната нашої клініки оснащена за останнім словом техніки, що дозволяє нашому пацієнтові відчути себе в надійних руках! Фахівці знають, наскільки важлива, необхідна і трудомістка дезінфекція, передстерилізаційне очищення і стерилізація інструментів в стоматологічній практиці.

Стерилізаційна кімната обладнана; машиною для миття та дезінфекції MIELE (Німеччина), за допомогою якої проводиться термічна дезінфекція з бактерицидною та антивірусною дєію при 930С; машиною Melag (Німеччина) для упаковки інструментів в крафт-пакети, рулони, паперово-плівкові пакети, які гарантують збереження стерильності на термін до 6 місяців; автоклавами Sirona (Німеччина), які при температурі 1340C і тиском завершують стерилізацію інструментів. Також в нашій кліниці є автоклав накінечників DAC Universal Sirona (Німеччина), за допомогою якого проводиться очищення накінечників як зовні, так і всередині, включаючи всі канали для підведення спрея при температурі 1340C. Апарат HYGOjet фірми Dürr Dental AG (Німеччина) для промивання відбитків дезинфікуючим розчином, що дозволяє запобігти внутрішньолікарняну інфекцію, піклуючись тим самим не тільки про пацієнтів, а й про персонал клініки. У наших пацієнтів немає підстав сумніватися в стерильності.

БЕЗБОЛІСНО

Друге найважливіше завдання зробити так, щоб людина не відчувала болю під час маніпуляцій, подолав свій страх перед стоматологічним кріслом, який, напевно, є у кожного з нас. У нашій кліниці місцеве знеболення проводиться комп’ютерним апаратом для анестезії. Цей комп’ютер визначає поріг чутливості до болю, коли ми торкаємося до слизової оболонки пацієнта- він в усіх різний і залежить від фізиологічних особливостей організму. Прорахувавши його, апарат повільно, крапельно вводить анестетик на допороговому рівні, при цьому пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів. Всі витратні матеріали одноразові, тому пацієнт знаходиться в повній безпеці.

Практично всі хірургічні втручання проводяться з анестезіологічним супроводом. Седація – це «сноподібний» стан умиротворення і спокою, який викликається за допомогою відносно невеликої дози ліків, що використовуються зазвичай для проведення загальної анестезії.

Седація дозволяє пацієнтові фізично і емоційно розслабитися під час проведення будь-якого медичного дослідження або процедури, які можуть бути неприємні або хворобливі.

Сон під седацією не надто глибокий, тому функція дихання пацієнта, на відміну від загальної анестезії, як правило, не порушується. Технічно седація може бути проведена як в умовах операційної, так і в стоматологічному кабінеті.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

У кліниці стоматологічної імплантації та естетичної медицини «Женева» використовуються найпрогресивніші технології, визнані усім світом. Однак, головним завданням кліники є постійна підтримка стоматологічного та загального стану здоров’я наших пацієнтів. Це означає, що ми проводимо комплексне лікування людей, шукаємо причини виникнення тих чи інших захворювань, а не тільки виправляємо наслідки.

Цикл роботи клініки складається з декількох етапів. Пацієнт, який прийшов в нашу клінику вперше, проходить ретельну діагностику. Для діагностики захворювань ротової порожнини стоматологічні установки оснащені внутрішньоротової відеокамерою Sirona, які дозволяють побачити важкодоступні ділянки порожнини рота. Використання дентального комп’ютерного 3D-томографа GALILEOS має великі перспективи в диференціальної діагностики захворювань і пошкоджень в амбулаторній стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Далі, профільний фахівець оцінює стан порожнини рота пацієнта, зубів, слизової оболонки, прикусу, пародонту. Отримавши цілісну картину, відбувається ретельне планування лікування, з чітким роз’ясненням всіх майбутніх етапів.

Величезну увагу ми приділяємо гігієнічному вихованню, профілактичній роботі, індивідуальному підбору засобів гігієни для наших пацієнтів, виявленню та лікуванню основних стоматологічних захворювань на ранніх стадіях. Стоматологію треба поступово переводити на профілактичні рейки! Це, багато в чому зберігало б і покращило стоматологічне здоров’я нації. Напевно, такі надії для лікаря-стоматолога нетипові, але, повторюся, головний пріоритет нашої роботи – стоматологічне і соматичне здоров’я людей. І від душі бажаємо його всім!

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber