Дитячий стоматолог в Одессе - Стоматологическая клиника Geneva в Одессе

Дитячий стоматолог

Дитяча стоматологія значно відрізняється від стоматологічного лікування дорослих. Їй властиві деякі особливості, оскільки дитячий стоматолог повинен бути медиком, психологом і педагогом. Складність такої стоматології полягає в тому, що діти не до кінця розуміють, як треба себе вести, перебуваючи в стоматологічному кріслі. Саме через це дитячий стоматолог зобов’язаний бути професіоналом високого рівня, який вміє знайти особливий підхід до кожного маленького пацієнта. Вперше дитину слід привести до стоматолога після першого року життя, точніше з появою перших зубів. Завдяки відмінній кваліфікації, вмінню працювати з дітьми, фахівці клініки «Женева» зможуть вирішити будь-які дитячі проблеми з зубами.

Опис дитячих стоматологічних захворювань

Треба розуміти, що молочні зуби потребують зовсім іншого лікування, ніж постійні. Карієс молочних зубів повинен бути вилікуваний досить швидко, оскільки він протікає дуже стрімко. Лікар робить батькам зауваження, з приводу того, що дивитися за зубами малюка треба, як тільки вони з’являються. Треба пам’ятати, що молочні зуби менш міцні, ніж корінні, тому їх лікування не можна відкладати. Не варто покладатися на те, що з випадінням молочних зубів самі собою пройдуть всі проблеми. Передчасна втрата молочних зубів через карієс може призвести до складнощів при прорізуванні постійних, оскільки це призведе до зміщення зубів.

Дитяча стоматологія Одеса

Дитяча стоматологія в Одесі представлена стоматологічною клінікою «Женева». Це універсальна клініка, де вирішуються проблеми і дітей і дорослих. Тут застосовуються іноваційні технології, де підходять до кожного випадку абсолютно індивідуально. Лікарі клініки «Женева» допоможуть виправити прикус, вилікувати різні захворювання зубів, не заподіявши ніякої шкоди і болю Вашій дитині.

Дитяча стоматологія в Одесі в нашій кліниці ̶ це не звичайні кабінети, які обладнані застарілою технікою,що лякає маленьких пацієнтів. Це стоматологія, яка є максимально комфортною, що робить візит до стоматолога комфортним і навіть цікавим. Приводячи свого малюка в стоматологію «Женева», Ви разом з ним зможе відчути позитивний настрій лікарів, почути опис лікування. Все це допоможе привчити дитину до регулярного відвідування стоматолога. Пам’ятайте про те, що навіть якщо у дитини відсутні скарги, відвідування дитячого стоматолога повинно відбуватися кожні 5 місяців.

Дитячі стоматологи, що працюють в клініці «Geneva», вміють знаходити психологічний контакт з дітьми, що дуже важливо в роботі з ними. Не дивлячись на те, що дитина буде вести себе дуже насторожено і бояться нового оточення, фахівці нашої клініки зможуть підібрати правильну стратегію для того, щоб зробити дійсно якісне лікування. Фахівці клініки не тільки вилікують зуби Вашої дитини, але і нададуть рекомендації по догляду за зубами і ротовою порожниною малюка. Це допоможе скоротити до мінімуму стоматологічні проблеми. Якщо Ви ще в роздумах, в яку клініку звернутися з дитячими проблемами, зупиніть свій вибір на «Женеві». Ви про це не пошкодуєте!

Які основні захворювання зубів можуть виникнути у дітей

Досить часто у дітей можна зустріти пульпіт. Лікування цього захворювання включає в себе два основних етапи. Перший обмежується розкриттям і девіталізацією зуба, яка проходить за допомогою спеціального нетоксичного препарату. Другий етап можна проводити тільки через два тижні, він полягає у видаленні ураженої пульпи. Це робиться для того, щоб інфекція не поширювалася. Якщо пульпіт не лікувати, то він буде завдавати дитині сильний біль, тому не варто затягувати, а відразу звертатися до дитячого стоматолога.

Зрозуміло,що в дитячій стоматології застосовують знеболювання, але це відбувається дуже обережно, оскільки краще уникати сильнодіючих препаратів, адже вони можуть нести негативний вплив на здоров’я дитини.

Досить часто у дітей зустрічаються стоматити, лікувати які потрібно в спеціальних дитячих поліклініках. Лікування цього захворювання не відніме багато часу, оскільки воно є дуже простим.

Ще однією проблемою у дітей є неправильний прикус. Щоб стежити за цим, потрібно звертатися до дитячого ортодонта. Перший візит повинен відбутися у віці від трьох до шести років. Даний період ідеально підходить для виправлення прикусу, якщо це потрібно. Щоб виправити прикус у дітей дошкільного віку, використовуються трейнери, а школярам ідеально підійдуть брекети. Найголовніше ̶ не зволікати з відвідуванням стоматологічної клініки, тому що своєчасне лікування позбавляє дітей від подальших проблем.

Лікарі, які надають послугу

Площінська Ольга Олександрівна

Дитячий ортодонт, терапевт.

ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ ортодонтії УКРАЇНИ.

Докладніше
  • Навчання в в Korean Research Orthodontic Institute, Seul,South Korea.
  • Навчання в KYUNGPOOK National University,Daegu, South Korea.

Процедури, які виконує фахівець:

  • діагностика і лікування ранніх патологій прикусу у дітей
  • всі види профілактичного та терапевтичного дитячого лікування
  • раннє ортодонтичне лікування дітей
  • функціональні апарати
  • брекет-системи

Cертифікати:

Вартість послуг

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber