Комп'ютерна томографія в Одессе - Стоматологическая клиника Geneva

Комп’ютерна томографія

Якісне та ефективне лікування багато в чому залежить від рівня професіоналізму лікаря і його підходу до кожного пацієнта індивідуально. Але жоден поважаючий себе фахівець не приступить до лікування, не зробивши заздалегідь обстеження пацієнта. Будь то хірургічне, терапевтичне або навіть ортодонтичне лікування, лікарі нашої клініки проводять грамотну і точну діагностику, для того щоб остаточно вибрати потрібний і відповідний варіант вирішення вашої проблеми. Медицина рухається до прогресу зі швидкістю світла і передові технології дуже полегшують роботу лікаря в сфері правильно підібраного індивідуального лікування. Таким прогресом є Комп’ютерна Томографія (КТ). Це цифрове тривимірне панорамне відображення всіх анатомічних структур людини.

Переваги комп’ютерної томографії зубів перед іншими методами дослідження

 1. Дозволяє пошарово візуалізувати стан кісткової тканини щелеп, скронево-нижньощелепного суглоба і всього особового відділу черепа (щільність, висота, структура).
 2. Дає можливість досліджувати всі поверхні зубів, коренів і періапекальні тканини.
 3. Дозволяє діагностувати захворювання на ранніх стадіях; наявність кіст, гранульом і розрахувати їх розміри.
 4. Дозволяє оцінити локалізацію нервів і відстань до гайморових пазух.
 5. Час дослідження займає кілька хвилин.
 6. Процедура абсолютно безпечна навіть для вагітних жінок і дітей.

Комп’ютерна томографія в Одесі

Аналіз клінічного матеріалу (більше 2000 пацієнтів) показує, що дентальний комп’ютерний 3D-томограф Orthophos SL 3D:

 • дає можливість провести диференціальну діагностику захворювань періодонта і пародонту;
 • дозволяє проводити планування імплантації та подальшого ортопедичного лікування;
 • дає можливість прогнозувати і оцінювати найближчі і віддалені результати імплантації у пацієнтів стоматологічних клінік;
 • виявляє патологічні зміни з боку області дна верхньощелепних пазух і нижньощелепного каналу;
 • на підставі використання цефалометричних даних дозволяє планувати ортодонтичне лікування і проводити оцінку результатів даного лікування в динаміці.
 • Функція ТРГ дозволяє проводити дуже точну діагностику для подальшого ортодонтичного лікування.

Використання дентального комп’ютерного 3D-томографа Orthophos SL 3D має великі перспективи в диференційній діагностиці захворювань і пошкоджень в амбулаторній стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

Orthophos SL 3D відноситься до нового третього покоління комп’ютерних томографів. У цьому апараті використовується рентгенівський промінь конічної спрямованості, фокусна на круглому детекторі (конусно-променева томографія). У такій системі збір всієї анатомічної інформації здійснюється за один оберт рентгенівської трубки навколо голови пацієнта. В результаті променеве навантаження на пацієнта істотно знижується. Тривимірне зображення зберігається в пам’яті комп’ютерного томографа та дозволяє лікарю-стоматологу або лікарю-рентгенологу отримати будь-який перетин зони інтересу і будь-яку проекцію.

Тривимірні реконструкції можна обертати і розглядати під різними кутами. Унікальні діагностичні можливості цього апарату можуть бути успішно використані в різних областях стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Дентальний комп’ютерний 3D-томограф Orthophos SL 3D в нашій кліниці надійний і простий в експлуатації.

Основною особливістю дентальної комп’ютерної томографії (КТ) є можливість отримання тривимірного зображення зубів і окремих ділянок щелепи. При цьому спочатку відбувається сканування всієї зубощелепної дуги протягом 14 секунд, обсяг одержуваного зображення 15х15х15 см 3, потім на екрані монітора візуалізується реконструкція комп’ютерного зображення по типу ортопантомографії – панорамної зонографіі зубощелепної системи, тільки в тривимірному зображенні, час реконструкції 3-4 хвилини.

Тривимірне зображення зуба, що отримується при даному дослідженні в сагітальній, фронтальній і горизонтальній площинах дозволяє виявити ряд анатомічних особливостей коренів, кореневих каналів, а також оцінити їх більш детально.Комп`ютерная томографія дозволяє отримати набагато більше діагностичних даних, ніж ортопантомограмма.

Лікарі, які надають послугу

Камінський Валерій Валерійович

Хірург-імплантолог, пародонтолог

ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Докладніше

Процедури, які виконує спеціаліст:

 • імплантація
 • різні види кісткової пластики
 • субантральна аугментація крестальним або латеральним шляхом
 • м’якотканні пластики

З відзнакою закінчив Івано-франківську державну медичну академію.

Стоматолог-хірург вищої категорії, пародонтолог.

Доцент кафедри щелепно-лицевої хірургії

Вартість послуг

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber