Лікування ясен и тканей пародонта - Стоматологическая клиника Geneva

Лікування ясен

Багато хто й не підозрює, що такі нешкідливі, на перший погляд симптоми, як кровотеча ясен і мізерні больові відчуття при чищенні зубів, можуть свідчити про початок серйозного захворювання. Пародонтит – це запальний процес в тканинах, які підтримують зуб в кісткі. Він може бути локалізованим, тобто запалення відбувається на малому сегменті зубів, або генералізованим – великі запалення ясен. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, то з часом можна втратити абсолютно здорові зуби.

З якими симптомами пацієнтам слід звертатися за консультацією до стоматолога-пародонтолога в Одесі

Симптоми пародонтиту:

 • кровотеча ясен;
 • неприємний запах з рота;
 • біль;
 • рухливість зубів;
 • гіперестезія (підвищена чутливість);
 • в разі зниження імунітету можуть виникнути загальне нездужання, слабкість, підвищення температури.

Найчастіше причинами виникнення даного захворювання є неправильний догляд за порожниною рота. Залишки їжі накопичуються в міжзубних проміжках, а також в рухомій (маргінальній) частині ясен, де і відбувається розмноження мікроорганізмів, які згубно впливають на тканини пародонту. Накопичуючись, м’які і тверді зубні відкладення відтісняють ясна, в наслідок чого і відбувається її зниження (рецесія).

Лікування ясен (пародонтиту) в кліниці регенеративної стоматології Geneva в Одесі

Найголовніше при пародонтиті – це своєчасно виявити захворювання, так як різні стадії вимагають свого індивідуального лікування. Ретельна діагностика тканин пародонту дозволить визначити стан і щільність кістки, глибину пародонтальних кишень, а також оцінити стан всього осьового комплексу в цілому. У нашій кліниці є унікальна комп’ютерна система обстеження Florida, завдяки якій можна виявити пародонтит вже на початкових стадіях. Для того, щоб оцінити стан тканин, лікар-пародонтолог вводить тонкий зонд в пародонтальні кишені і вимірює їх глибину. Результати виводяться на екран монітора у вигляді кольорових графіків, і ви зможете наочно розібратися в своїй кліничній картині. Діагностика абсолютно безболісна, за часом займає не більше 30-40 хвилин і достовірна на всі 100%.

 1. Професійне чищення порожнини рота з використанням Airflow KaVo Prophyflex

Зняття зубних відкладень – початковий етап в комплексному лікуванні пародонтиту. Вона полягає в знятті м’яких і твердих зубних відкладень за допомогою ультразвуку, а система Airflow KaVo Prophyflex ретельно видаляє наліт навіть в самих важкодоступних місцях. Крім чищення система відбілює зуби на 1-2 тони.

 1. Vector.

За допомогою вектор-терапії можна легко і безболісно усунути причини виникнення пародонтиту. Завдяки ультразвуковим коливанням і антисептичній суспензії відбувається ретельне і інтенсивне промивання ясневих кишень. Таким чином, апарат знищує патогенні мікроорганізми і продукти їх життєдіяльності, полірує поверхню коренів зубів, а також покращує мікроциркуляцію тканин.

 1. Helbo-лазер або фотодинамічна терапія

Ця процедура призначена для видалення бактеріальної біоплівки. Вона має властивість накопичуватися і створювати середовище ідеальне для життя мікроорганізмів і робить їх резистентними до зовнішніх чинників. Терапія заснована на застосуванні світлочутливих фарбувальних молекул. За допомогою лазера молекули активізуються і перетворюють свою енергію в атомарний кисень, який руйнує біоплівку і нормалізує кровообіг в тканинах. Терапію можна застосовувати як на початкових етапах лікування, так і з метою профілактики.

Лікарі, які надають послугу

Вишневська Ганна Олександрівна

Стоматолог, пародонтолог-хірург Кандидат медичних наук.

ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ лазерної СТОМАТОЛОГІЇ УКРАЇНИ.

Докладніше

Процедури, які виконує фахівець:

 • асистент кафедри загальної та хірургічної стоматології ОНМедУ
 • глава асоціації лазерної стоматології України по Одеському регіону
 • член асоціації стоматологів України
 • член асоціації пародонтологів України

Основні напрямки роботи-пародонтологія і регенеративна стоматологія.

Процедури, які виконує фахівець:

 • професійна гігієна порожнини рота
 • діагностика, лікування та профілактика захворювань пародонта
 • згладжування поверхонь коренів зубів (SRP)
 • резективна і регенеративна пародонтальна хірургія
 • лазерна стоматологія
 • мукогінгівальна хірургія
 • вектор-терапія
 • естетичні реставрації зубів.

Cертифікати:

Приклади робіт до і після

Вартість послуг

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber