Лечение каналов под микроскопом Одесса - Стоматологическая клиника Geneva

Лікування каналів під мікроскопом

У сучасній стоматології, завдяки мікроскопу, лікар може розглянути зубний канал, діагностувати захворювання і призначити потрібне лікування. За допомогою оптичного збільшення та безтіньового освітлення мікроскопа, можна легко виявити і усунути перешкоду з будь-якого кореневого каналу, навіть з його апікальної частини. До того ж ризик виникнення ускладнень, такі як перфорація стінки каналу або виведення матеріалу за межі кореневого каналу, зводиться до нуля. Дана технологія застосовується в хірургії, терапії і ортопедії. Практика показує – то, що недоступно для людського ока, стає помітним, коли проводиться лікування під мікроскопом. Це дуже важливо, тому що існують деякі деталі, які можна побачити тільки при збільшенні.

Основні можливості, при яких використовується лікування каналів під мікроскопом в стоматологічній кліниці Geneva в Одесі:

 • виявлення невидимих для неозброєного ока каналів;
 • вивчення кореневої системи каналів;
 • контроль обробки каналів за допомогою інструментів;
 • виявлення тріщин в коренях зуба.

Лечение каналов под микроскопом

Мікроскоп також необхідний при:

 • неодноразовому лікуванні зуба;
 • визначенні щільності пломби і її типу;
 • виявленні нових необроблених каналів;
 • видалені інфекції;
 • видаленні пошкоджених сторонніх часток.

Що бачить лікар в стоматологічний мікроскоп

Під мікроскопом лікар бачить канал і його відгалуження, адже при тридцятикратному збільшенні діаметр каналу – три сантиметри. Робочий простір чудово освітлений – джерело світла вмонтовано безпосередньо в інструмент.

 Лікар бачить, де канал згинається, де закінчується, бачить як щільно прилягає пломбувальний матеріал до стінок канала. Ще одна важлива перевага – це малоінвазивність. Лікар без мікроскопа, працюючи наосліп традиційним методом, мимоволі видаляє значну частину здорових тканин,але ж для лікаря, який засвоїв роботу з мікроскопом, лікування стає набагато простішим.

Крім збільшення, операційний мікроскоп має унікальну функцію потужного світлового пучка. Завдяки таким властивостям, з’являється можливість реабілітувати ті зуби, які раніше тільки видалялися.

З мікроскопом все змінюється! Лікар використовує мікроінструмент, тому працює тільки в межах уражених тканин. Таке дбайливе лікування істотно подовжує життя зуба. Лікування каналів зубів під мікроскопом – це найсучасніше і найбезпечніше лікування зубів на сьогоднішній день, доступне в кліниці регенеративної стоматології Geneva в Одесі.

Лікарі, які надають послугу

Лепський Владлен В’ячеславович

Лікар-стоматолог, ендодонтист.

Кандидат медицинских наук

Докладніше

Виконувані процедури:

 • Ендодонтичне лікування каналів під мікроскопом будь-якої складності.
 • Повторне ендодонтичне лікування каналів.

Cертифікати:

Вартість послуг

Viber Viber