Лікування зубів уві сні в Одессе - Стоматологическая клиника Geneva

Лікування зубів уві сні

Лікування зубів у ві сні в Кліниці Регенеративної Стоматології Geneva в Одесі – це комфортно

Сучасна стоматологія створює усі необхідні умови для того, щоб пацієнтові було комфортно і безболісно. Завдяки анестетикам останнього покоління, поліпшеним методам лікування, а також високому рівню професіоналізму наших фахівців, хворобливі відчуття і дискомфорт зводяться до нуля. Але на жаль місцева анестезія не завжди може усунути психологічний бар’єр перед лікуванням. Тому існує рішення, яке допоможе пацієнтові впоратися зі своїми страхами, а доктору якісно провести маніпуляцію чи будь яке хірургічне втручання

Що таке медикаментозний сон або лікування у ві сні

Це стан, при якому пацієнта штучно вводять в стан сну за допомогою спеціальних лікарських препаратів. Протягом усього лікування лікар-анестезіолог присутній і контролює всі вітальні показники пацієнта. Але перед тим, як ви точно вирішили, що хочете провести лікування у ві сні, анестезіолог ретельно збирає ваш анамнез і з’ясовує статус загального соматичного стану.

Показання для лікування зубів у ві сні

  • індивідуальна непереносимість анестезуючих препаратів;
  • тривалі хірургічні маніпуляції;
  • страх перед лікуванням у дітей і дорослих.

Як відбувається лікування у ві сні:

Лікар-анестезіолог вводить внутрішньовенно спеціальні препарати, після чого пацієнт занурюється у сон. Стоматолог приступає до своєї роботи і виконує потрібні маніпуляції. Протягом усього лікування анестезіолог і його бригада спостерігають і контролюють загальний стан пацієнта. Після закінчення лікування пацієнт швидко і без будь-яких ускладнень приходить до тями. Можливо легке запаморочення протягом дня, тому необхідний спокій і варто утриматися від керування автомобілем.

Лікарі, які надають послугу

Красилюк Сергій Володимирович

Анестезіолог, реаніматолог

ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Чернявський Сергій Володимирович

Дитячий анестезіолог

ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

Вартість послуг

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber