Установка брекет-систем в Одессе. Самое лучшее качество и гарантия

Фіксація брекетів

У Кліниці Регенеративної Стоматології Geneva ортодонтичний прийом пацієнтів веде чудовий фахівець з величезним досвідом роботи – Теперєв Олег Олегович.

Олег Олегович працює з зовнішніми металевими, керамічними брекетами. У своїй практиці використовує різну ортодонтичну апаратуру для відновлення прикусу. Ви можете записатися на консультацію або на прийом за нашими телефонами або залишити заявку в онлайн-консультанта.

Фіксація брекетів в Одесі в кліниці регенеративної стоматології Geneva

Фіксація брекетів в Одесі в нашій кліниці , це робота цілої команди фахівців високого рівня, Звернувшись до нас, вам буде надана консультація, проведено доскональне обстеження, складена цілісна картина тих чи інших порушень, а також проведено найефективніше лікування.
Далеко не всі мають ідеально рівні зуби і блискучу посмішку від народження. Тим, кому не вдалося виправити прикус в дитинстві ̶ не варто впадати у відчай, адже для цього і були придумані брекети. Нагадуємо, що після носіння брекетів пацієнтам необхідно зробити гігієнічну чистку і за бажанням можна провести відбілювання зубів.

Якщо ви зважилися звернутися до стоматолога, щоб зробити свою посмішку бездоганною, тоді вам потрібно сміливо приходити до нас в Клініку Регенеративної Cтоматології «Geneva», адже тут вирішуються навіть найскладніші стоматологічні ситуації.

Найнадійнішим способом вирівнювання зубів у дорослих є фіксація брекетів. Вони практично непомітні, досить зручні і міцні. Строк носіння брекет-системи залежить від характеру і складнощів конкретного випадку, в середньому це від одного до двух з половиною років.

Які існують брекети

Щоб розібратися в тому, які брекети підійдуть саме вам, потрібно звернутися за порадою до професійних стоматологів. Сучасні брекети можна поділити по методам скручування дуг, за матеріалами і способам розміщення на зубах. Який тип брекет-системи потрібен Вам, зможе підказати кваліфікований ортодонт.

Найпершими з’явилися металеві брекет-системи. На сьогоднішній день, понад 40 відсотків людей виправляють прикус за допомогою металевих брекетів, так як вони:

 • відрізняються недорогою вартістю;
 • можуть вирівняти зуби навіть у найважчих випадках;
 • є надійним видом виправлення неправильного прикусу.

Металеві брекети

Зараз великою популярністю користуються естетичні брекети, оскільки вони прозорі, їх майже не видно на зубах. Безумовно, такий вид брекетів вимагає досконального догляду, так як вони дуже швидко вступають в реакцію з барвниками. Професіонали клініки «Женева», встановлять даний вид брекетів швидко і якісно, оскільки кліника оснащена новим і сучасним обладнанням.

Естетичні брекети

Якщо у вас не буде багато часу для частого відвідування ортодонта, після того, як вам встановили брекети, тоді варто звернути увагу на безлігатурні металеві брекет-системи. При використанні таких брекетів, виправлення прикусу відбувається набагато швидше. Вони мають дуже маленький розмір, в результаті чого, майже невидимі. Вирішити, підійдуть вам такі брекети чи ні, зможуть професійні стоматологи, які вже довго займаються подібними проблемами в кліниці «Женева».

Керамічні брекети

Дуже естетично виглядають керамічні брекети. Завдяки точному і професійному обладнанню, можна підібрати ідеальний тон таких брекетів, який буде відповідати кольору вашої емалі. Ця процедура пройде абсолютно безболісно.

Лінгвальні брекети

Найбільш невидимими є лінгвальні брекети, оскільки вони кріпляться з внутрішньої сторони зубів, їх складно помітити. Процес установки таких брекетів дуже громіздкий. Спочатку знімаються відбитки, потім робляться найточніші моделі зубів. Після цього зліпки обробляються за допомогою 3D-діагностики.

Варто відзначити, що фіксація такої брекет-системи вимагає великого досвіду і уважності. Рекомендуємо записатися на консультацію, де ортодонти зможуть ознайомитися з вашою проблемою і знайдуть найоптимальніше рішення конкретно для Вашого випадку.

Брекети. Ціна

Ціни на фіксацію брекетів залежать від їх виду, матеріалу, способу установки і ступеня тяжкості роботи. Більш детальну інформацію можна дізнатися в кліниці «Женева», де вам нададуть повний опис послуг і цін. Якщо звернетеся за допомогою для дитини, то вам детально розкажуть в якому віці найкраще фіксувати брекет-систему. Ортодонти нададуть повну інформацію про те, яким буде процес фіксації брекетів, скільки це займе часу, як потрібно поводитися з брекет-системою на зубах.

Якщо у Вас нерівні зуби, не варто засмучуватися! Сучасне обладнання, разом з досвідом і вмінням стоматологів клініки «Женева», допоможуть Вам назавжди забути про цю проблему. Справжні професіонали подбають не тільки про Ваші посмішки, але і про гарний настрій! Прийшовши в клініку «Женева», Ви дізнаєтеся, що таке красива і здорова посмішка.

Лікарі, які надають послугу

Тепєрев Олег Олегович

Стоматолог-ортодонт

ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ ортодонтії УКРАЇНИ, ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ортодонтії

Докладніше
 • Фахівець з ортодонтичної підготовки до ортогнатичноі хірургії.
 • Стажуваня в ортодонтичних клініках Австрії, Німеччини, Швеції, Польщі.

Процедури, які виконує фахівець:

 • лікування патологій прикусу будь-якого рівня складності
 • ортодонтичні апарати
 • брекет-системи
 • підготовка до орто-хірургії

Cертифікати:

Площінська Ольга Олександрівна

Дитячий ортодонт, терапевт.

ЧЛЕН АСОЦІАЦІЇ ортодонтії УКРАЇНИ.

Докладніше
 • Навчання в в Korean Research Orthodontic Institute, Seul,South Korea.
 • Навчання в KYUNGPOOK National University,Daegu, South Korea.

Процедури, які виконує фахівець:

 • діагностика і лікування ранніх патологій прикусу у дітей
 • всі види профілактичного та терапевтичного дитячого лікування
 • раннє ортодонтичне лікування дітей
 • функціональні апарати
 • брекет-системи

Cертифікати:

Приклади робіт до і після

Вартість послуг

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber