Конділографія или диагностика сустава - Стоматологическая клиника Geneva

Конділографія

Причинами розвитку функціональних порушень зубощелепної системи є стан зубів, м’язової системи, зв’язкового апарату і морфологічної структури скронево-нижньощелепного суглоба.

Конділографія: Система діагностики Cadiax

Це високоточна система діагностики, розроблена професором Славічек, одним з основоположників гнатології – науки, що вивчає морфофункціональні взаємозв’язки тканин і органів зубощелепної системи в нормі та патології … Дане дослідження дозволить скласти точний, повний і правильний план реабілітації при ортодонтичному і ортопедичному лікуванні.

Електронна конділографія дозволяє отримати точні координати руху суглоба у всіх його площинах, вивчити і провести повний аналіз. Система Cadiax – це комп’ютерна діагностика, яка дозволяє оцінити роботу зубощелепної системи в динаміці, суглобові проблеми, а також розрахувати індивідуальні параметри для налаштування артикулятора (прилад імітує співвідношення і рух верхньої і нижньої щелеп).

Лікування скронево-нижньощелепного суглоба в кліниці регенеративної стоматології Geneva в Одесі

Воскове моделювання зубів за індивідуальними параметрами є завершальним кроком в кліничному і функціональному аналізі і плануванні лікування кожного пацієнта. Не варто забувати, що процес виготовлення ортопедичної конструкції грає дуже важливу роль в успішному протезуванні. Воскове діагностичне моделювання допомагає побачити кінцевий результат роботи на етапі планування.

На сьогоднішній день клініка регенеративної стоматології Geneva є однією з небагатьох медичних установ в Одесі, яка надає цю послугу. Моделювання зубів відбувається з урахуванням функціональних та анатомічних особливостей скронево-нижньощелепного суглоба кожного пацієнта. Завдяки цьому, можна з упевненістю говорити про дуже високу якість робіт, тривалий терміні служби ортопедичних конструкцій.

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber