Щадна імплантація в Одесі без кісткової пластики - Стоматологическая клиника Geneva

Щадна імплантація в Одесі без кісткової пластики

Імплантація – це заміщення втраченого зуба, його функції та естетики за допомогою встановлення титанового штифта в кісткову тканину з подальшим відновленням коронкової частини зуба. На сьогоднішній день даний метод є самим гуманним. А також імплант має величезну перевагу перед мостовидним протезом, і саме в тому, що не слід обточувати сусідні здорові зуби під опорні коронки. Конструкції на імплантатах мають більш природний вигляд і кращу фіксацію.

ЩАДНА ІМПЛАНТАЦІЯ В ОДЕСІ

При втраті навіть одного зуба, щелепу позбавляється природного навантаження, внаслідок чого, кістка в області дефекту зменшується в розмірах, погіршується жувальна функція. Це може бути причиною ряду серйозних проблем з травною системою, виникненням травматичної оклюзії (прикусу), через що з’являються запальні процеси, зсув інших зубів і т.д. Тривала відсутність зубів може утруднити подальше протезування. Не варто забувати про естетичні недоліки при втраті зубів. Можливо, поява передчасних зморшок і зміна форми обличчя, порушення мови. Одним з найголовніших наслідків тривалої відсутності зубів є атрофія кісткової тканини. Навіть якщо пацієнт з часом зважився на імплантацію, то після проведення комп’ютерної діагностики може з’ясуватися, що процедура постановки імплантатів неможлива без додаткових втручань. У таких ситуаціях необхідна кісткова пластика або синус-ліфтинг, якщо мова йде про жувальних зубах верхньої щелепи.

ЩАДНА ІМПЛАНТАЦІЯ В КЛІНІЦІ GENEVA

Для того щоб уникнути додаткових хірургічних втручань, в клініці регенеративної стоматології Geneva використовують короткі імплантати американської компанії BioHorizons

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ІМПЛАНТАТІВ Bio Horizons : ЩАДНА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ В ОДЕСІ

Достатньо всього 6 мм кістки для постановки імплантату;

Імплантати встановлюються за спеціальною методикою, яка не викликає перегрівання кістки;

Не потрібно проведення кісткової пластики або синус-ліфтингу, що значно скорочує час проведення лікування;

Унікальне поєднання частин імплантату (антибактеріальний ефект).

Імплантати BioHorizons мають спеціальне покриття, що прискорює процес остеоінтеграції (приживлення імпланта в кістки).

щадна імплантація в Одесі

Таким чином, лікарі-хірурги клініки регенеративної стоматології Geneva можуть скоротити терміни лікування пацієнтів, зменшити кількість хірургічних втручань і повернути звичну якість життя. Слід також зазначити, що в кліниці діє принцип індивідуального підходу до кожного пацієнта і ретельна діагностика перед проведенням будь-якого втручання. Після аналізу даних комп’ютерної томографії, лікар спільно з пацієнтом приймає рішення про подальші можливі варіанти лікування.

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber