Скільки може коштувати пломба на зуб? - Стоматологическая клиника Geneva

Скільки може коштувати пломба на зуб?

Більшість з нас знають, що таке пломба на зуб, а так само для чого вона використовується. Тим, хто не стикався з подібними проблемами, потрібно знати, що стоматологічна пломба ̶ матеріал, який використовують для лікування карієсу, нею заповнюється порожнину в зубі. Пломба відновить функціональну і естетичну функцію зуба, вона виготовляється стоматологом в ротовій порожнині пацієнта.

Пломба (Одеса)

У центрі Одеси, на вулиці Базарній 92, можна знайти відмінну стоматологічну клініку під назвою «Женева», яка славиться своїми професійними стоматологами та новітнім обладнанням. Саме тут Вам проведуть консультацію, дадуть потрібні рекомендації і призначать ефективне лікування. Якщо Вам потрібно буде встановлювати пломбу, то в стоматологічній клініці «Женева» є новітнє обладнання, за допомогою якого це буде зроблено швидко і безболісно. Стоматологи клініки знайдуть особливий підхід до кожного клієнта!

Що стосується постійних пломб, то вони встановлюються на довгі роки. Найчастіше матеріалами для пломб є (класифікація):

 • хімічно отверждамие композити;
 • Светоотверждаємиє композити.
 • цемент;

Які бувають пломби, що встановлюються в стоматологічній клініці в Одесі

Стоматологи виділяють два основних види пломб ̶ тимчасові і постійні. Перший вид встановлюється на певний період часу, потім вони замінюються постійними. Найчастіше такий вид пломб використовується з діагностичною або лікувальною метою. Уявімо ситуацію, при якій у стоматолога немає впевненості, здоровий у Вас нерв або все-таки він пошкоджений. У такому випадку потрібно встановити тимчасову пломбу і, якщо після проходження певного часу з’являються хворобливі відчуття, то нерв доведеться видаляти. Дані пломби можуть закривати собою різні лікарські препарати, які, після закінчення декількох днів, прибираються стоматологом.

Фахівці стоматологічної клініки «Женева» нададуть повну інформацію про дані пломби, розкажуть про їх встановлення та інших нюансах. Тут варто згадати і про композитах, що містять акрил. Установка такої пломби на здоровий зуб може привести до розвитку пульпіту. Тому, найкраще звертатися за кваліфікованою допомогою до фахівців вищого рівня, які працюють в клініці «Женева». Вони підберуть вам потрібну пломбу і встановлять її з максимальним комфортом. Щоб прибрати великі дефекти на зубах, лікарі використовують спеціальні вкладки. Це не що інше, як раніше змодельована пломба, яка встановлюється стоматологом в порожнину зуба. Дані вкладки є керамічними, що робить можливим підбір кольору пломби.

Основні етапи установки зубної пломби

 • Розсвердлювання. Цей процес полягає в тому, щоб рассверлить зуб до досягнення здорових верств зубної тканини. Стоматолог повинен зробити цю процедуру, навіть якщо вона є не найприємнішою. В іншому випадку, це може призвести до виникнення пульпіту.
 • Розтин порожнини. На цьому етапі, за допомогою бору, чистяться нависають межі емалі.
 • Формування обрисів для подальшого встановлення пломби.
 • Видалення запалених тканин.
 • Формування порожнини, щоб забезпечити фіксацію і тривале збереження пломби.
 • Процес промивання порожнини. В даному випадку використовується струмінь води, антисептик і повітря. Це робиться для очищення підготовленої порожнини.
 • Процес установки пломби.
 • Останнім стає етап шліфування й полірування.

У клініці «Женева» (Одеса) всі ці процеси зроблять з максимальною точністю і майстерністю. Як бачимо, нічого складного в цьому немає. Звернувшись в стоматологічну клініку «Женева», Ви зможете самі в цьому переконатися.

Скільки коштує пломба на зуб

Ціни на установку пломб залежать від багатьох факторів ̶ матеріалу, з якого зроблена пломба, її розмірів, від ступеня тяжкості, етапів роботи і інших наданих Вам стоматологічних послуг.

Що необхідно робити, щоб пломба стояла довше

Щоб продовжити довговічність пломби, потрібно дотримуватися правил гігієни порожнини рота, стежити за якістю харчування. Постарайтеся звести до мінімуму вживання продуктів, які руйнують емаль. Рекомендуємо вживати достатню кількість кальцію, збагатити їм раціон.

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber