Видалення зуба в Одесі. Показання, протокол лікування, діагностика. - Стоматологическая клиника Geneva

Видалення зуба в Одесі. Показання, протокол лікування, діагностика.

Сучасний лікар-стоматолог намагається зберегти власні зуби пацієнта до останнього, якщо є хоча б мінімальний шанс на позитивний прогноз. Однак, на жаль, часто буває, що в конкретній кліничній ситуації необхідно видалити той чи інший зуб. Будь-яка людина природно не бажає розлучатися зі своїми власними зубами і намагається всіляко віддалити етап видалення зуба, навіть якщо у нього є прямі свідчення для проведення даної процедури.

Абсолютні показання:

Гнійний запальний процес в періапікальних тканинах зуба, що не піддається терапевтичному лікуванню. Такий процес небезпечний розвитком дуже серйозних наслідків у вигляді абсцесу, флегмони, остеомієліту щелепи, лімфаденіту, синуситу та інших небезпечних захворювань, які можуть привести до летального результату.

Відносні Показання для видалення ЗУБІВ В ОДЕСІ

 • Неможливість терапевтичного лікування зуба через відсутність його коронкової частини
 • Наявність запального процесу в кореневих каналах і неможливість їх лікування ендодонтичним методом
 • Знаходження зуба в місці перелому щелепи
 • Видалення зубів, залучених в патологічний процес (кіста, сифіліс, туберкульоз актиномікоз та інші)
 • Надкомплектні зуби, що утрудняють процес прорізування
 • Хронічна травма слизової оболонки причинним зубом
 • Видаленню підлягають «зуби мудрості» при ортодонтичному зміщенні фронтальної групи зубів
 • Видалення восьмих зубів або «зубів мудрості» в разі неправильного / часткового прорізування
 • Видалення непрорізавшихся «зубів мудрості» в разі утворення патологічної капсули навколо зачатка зуба, яка перетворює кісткову тканину в сполучну і робить тонкою нижню або верхню щелепу. У зв’язку з цим виникає пряма загроза перелому щелепи

Існує чіткий протокол надання хірургічної стоматологічної допомоги пацієнтам. Перед тим, як поставити діагноз і призначити оперативне лікування у вигляді видалення зуба хірург-стоматолог проводить ретельну діагностику. Вона складається з кількох етапів:

 1. Консультація, яка включає в себе огляд порожнини рота пацієнта, збір анамнезу (скарги на дискомфорт, біль і т.д.) Цей крок необхідний для ознайомлення з клінічною картиною.
 2. Комп’ютерна томографія. Даний вид 3D діагностики дозволяє побачити стан кісткової тканини, виключити або підтвердити побоювання хірурга-стоматолога щодо того чи іншого зуба. Комп’ютерна програма для читання даних 3D томографа дозволяє спеціалісту по діагностиці виявити порушення зубощелепної системи, спланувати хід майбутньої хірургічної маніпуляції, максимально виключити ризики, які можуть виникнути в процесі видалення зуба (пошкодження судинно-нервового пучка, несвоєчасне виявлення патологічних новоутворень, індивідуальне розташування коренів зубів і т.д.).
 3. Надання плану лікування пацієнта. На цьому етапі хірург-стоматолог, спільно з пацієнтом, обговорює результати діагностики і підбирає найбільш правильний протокол лікування.

У клініці Регенеративної Стоматології Geneva протокол надання стоматологічної допомоги дотримується на 100%.

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ. ЯКІ ПЕРЕВАГИ ОТРИМУЄ ПАЦІЄНТ, який звернувся по допомогу в стоматологічну клініку GENEVA В ОДЕСІ:

Наявність в клініці найкращого хірургічного інструменту

Використання (за показаннями) п’єзохірургічного апарату, який повністю виключає можливість пошкодження судинно-нервового пучка в процесі видалення зубів. Більш докладно про використання та переваги пьезохірургічного апарату ви можете дізнатися тут.

Можливість проведення операції «уві сні». У клініці є всі умови для видалення зубів під седацією.

Використання власної плазми, збагаченої факторами росту, для прискорення процесів загоєння тканин після видалення. Завдяки використанню Endoret (PRGF) мінімізуються постопераційні ускладнення, скорочується період відновлення. Дізнатись детальніше…

Видалення зубів для подальшої імплантації. Це дуже важливий аспект. Хірурги-стоматологи Клініки Регенеративної Стоматології Geneva в Одесі завжди мислять на кілька років вперед. Видаляючи зуб, стоматологи часто забувають попередити пацієнта про те, що природа не любить порожнечі. Дуже часто в клініку звертаються люди з порушеннями прикусу, які відбулися в результаті зсуву сусідніх зубів в сторону видаленого зуба. Саме тому, дуже важливо під час видалення не пошкодити кісткову лунку для того, щоб в подальшому у пацієнта була можливість замістити дефект видаленого зуба імплантатом без додаткових хірургічних маніпуляцій, Імплантація зубів дозволяє виключити порушення зубощелепної системи, зміщення сусідніх зубів і зубів-антагоністів, відновити функціональні і естетичні властивості.

Після проведення процедури видалення зубів хірург стоматолог дає рекомендації по догляду та гігієні порожнини рота. Дуже важливо дотримуватися всіх настанов фахівця для того, щоб реабілітаційний період протікав безболісно і ефективно.

Хворобливе видалення зубів- це міф, який залишився пережитком в головах наших співвітчизників.

У Кліниці Регенеративної Стоматології Geneva кожен пацієнт зможе відчути на собі європейський рівень надання стоматологічної допомоги, індивідуальний підхід і високий професіоналізм лікарів.

Записатися на прийом

Інноваційний центр стоматологічної імплантації та естетичної медицини.

Viber Viber